Basketbalový turnaj k 17. listopadu na ZCU - basketbal (2010-02-16 09:04:51)

...!!! Basketbalový turnaj k 17. listopadu na ZCU !!!...

Dne 24. listopadu se konal ve sportovní hale na katedře tělesné výchovy a sportu Západočeské Univerzity v Plzni basketbalový turnaj smíšených družstev k příležitosti oslav 17. listopadu. Turnaje se zúčastnilo celkem 50 studentu ( ZČU Plzeň ), kteří vytvořili celkem 5 smíšených družstev. Všechna družstva svedla velmi pěkné boje o umístění na prvních třech oceňovaných místech.

Vítězem celého turnaje ovšem mohlo být pouze jedno družstvo a stalo se jím „TJ. Sokol Horní Počernice“ ve složení: Michal Mikula, Michal Soukup, Ondřej Fučík, Petrák Martin, Bergman Jan.

Na druhém průběžném místě se umístilo družstvo „Pykacu Raling Team“ a na následném třetím místě pak družstvo „ I.roč. FST+FEK.

Celkové pořadí družstev:

1.      TJ Sokol Horní Počernice

2.      Pykacu Raling Team

3.      I. ročník FST + FEK

4.      I. ročník FEL + FAV

5.      Holič

Kromě tří vítězných družstev byly také uděleny tři ceny za individuální výkony:

1. Nejlepší střelec:        Ondřej Fučík ( 77 bodů )

2. Nejlepší střelkyně:    Jana Krumposová ( 25 bodů )

3. Nejužitečnější hráč:  Michal Soukup

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout a stáhnout na:   http://basetbal.rajce.idnes.cz/basket09/

....Všem zúčastněným studentům děkujeme za předvedené výkony

... vítězům moc gratulujeme

... a budeme se na Vás těšit opět v příštím roce !!!!

Kačka Macháčků & Tomáš Tománek